Kacafytja me Dardan Berishën, reagon në rrjete sociale Edmon Azemi

Sigal Prishtina ka shënuar fitore të madhe në kuadër të FIBA Euro Cup në udhëtim te Apoel Nicosia.

Skuadra nga kryeqyteti e ka mposhtur skuadren qipriote me rezultatin  e lartë 107:80, shkruan Gazeta Olle.

E në këtë ndeshje, Prishtina kishte mungesën e dy lojtarëve kryesor, Dardan Berisha dhe Edmond Azemi të cilët janë suspenduar nga skuadra për arsye të një kacafytje të ndodhur në fundjavën që lamë pas.

Për këtë kacafytje, kapiteni i Prishtinës, Edmond Azemi ka reaguar me anë të një shkrimi në rrjetet sociale ku kërkon falje për gjestet e fundjavës.

Duke gezuar kaq shume respekt nga sinpatizant e mi,pa te cilet nuk do te isha ketu, posaqerish Plisat, qe me kane…

Gepostet von Azemi Edmond am Dienstag, 12. November 2019