Ka pishinë dhe pamje përrallore, kjo është vila e re luksoze e Neymarit (VIDEO)

Të qenit futbollist ka shumë benefite, ku normalisht të ardhurat që merr të japin mundësinë të bësh praktikisht gjithçka që dëshiron. Një ndër ata lojtarë që e shijon karrierën e tij është Neymar.

Braziliani ka blerë një shtëpi në vendlindjen e tij me vlerë 2.5 milionë euro. Vila është super luksoze, ku përveç një garazhi gjigant, ka gjithashtu dhe një pishinë.

Një video e vilës së tij ka qarkulluar nëpër rrjetet sociale, ku fansat janë shumë kureshtarë për të parë se ku do të qëndrojë 29 vjeçari me familjen e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNO IVANOFF (@bruno.sharkimoveis)

FFK synon ta kthejë objektin e shkatërruar në Banullë në një Kolegj modern të futbollit

FC Kosova Cyrih, klubi më i suksesshëm i emigrantëve në Zvicër