Juventusi nuk gabon (VIDEO)

Juventusi ka shënuar fitore 2:1 kundër Borussia Dortmundit në Torino.

Në një sfidë tejet të bukur për t’u shikuar, Zonja e Vjetër arriti të mbahet për këtë fitore minimale.

Carlos Tevez (13’) dhe Alvaro Morata (43’) shënuan golat e këtij triumfi për vendasit, teksa Marco Reus (18’) shënoi golin e vetëm të gjermanëve.