Juventus-Napoli, formacionet zyrtare

Në 18:00, Juventus dhe Napoli e zhvillojnë ndeshjen hapëse të xhiros së parafundit të kampionatit italian Serie A, ndërsa më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Juventus: Buffon, Padoin, Barzagli, Ogbonna, Asamoah, Pogba, Marchisio, Sturaro, Pereyra, Morata, Coman.

Napoli: Andujar; Maggio, Albiol, Britos, Ghoulam; David Lopez, Gargano; Insigne, Callejon, Mertens; Higuain.