Juventus mposht Interin edhe me skuadër të dytë

Juventusi e ka fituar kryendeshjen e fundjavës në futbollin italian, duke e mposhtur Interin edhe me skuadër të dytë.

Mauro Icardi shënoi për epërsinë e zikaltërve, mirëpo bardhezinjtë rikthyen gjithçka duke fituar në fund falë golave të Claudio Marcisios dhe Alvaro Moratas.