Juventus-Lazio, formacionet zyrtare

Në 20:45 zhvillohet finalja e Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Lazios, ndërsa më poshtë i keni formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Juventus (3-5-2): Storari; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Vidal, Evra; Tevez, Llorente.

Lazio: (3-4-3): Berisha; de Vrij, Gentiletti, Radu; Basta, Parolo, Cataldi, Lulic; Candreva, Klose, Felipe Anderson.