Juventus kthehet në Itali, e pabesueshme çfarë bëjnë tifozët (FOTO)

Juventusi zhgënjeu mbrëmë fansat e saj teksa nuk mundi që të mbante premtimin për t’u kthyer në Torino së bashku me trofeun me “veshë të mëdhenj”.

Gjithsesi fansat bardhezi edhe pse jo në numër të madh kanë rezervuar një pritje të ngrohtë për idhujt e tyre.

Disa qindra tifozë pritën në aeroport lojtarët bardhezi.

Ndërkohë që Dybala dhe Higuain janë larguar nga Londra për në Argjentinë.

Ata kanë udhëtuar drejt atdheut për t’iu bashkuar grumbullimit të Albicelesteve.

jeroro