Juventus kërkon yllin e Chelseat

Skuadra e Juventusit është duke menduar që në Torino të sjell mesfushorin brazilian të Chelsat, William.

Drejtuesit e klubit bardhezi ditë më parë kanë shprehur interesim edhe për Oscar dhe Salah.