Juniorët: Orari dhe gjyqtarët, java e 27-të

Janë zbuluar gjyqtarët që do ta bëjnë ndarjen e drejtësisë në xhiron e 27-të në Superligën e Juniorëve.

Superliga – Juniorët (Java 27)

E mërkurë

Bardhi – Drenica

(L. Nuhiu, H. Osmani, V. Hyseni)

Trepça ’89 – Drita

(A. Fazlia, B. Haxhikadrija, E. Gashi)

Llapi – Besa

(V. Bajgora, Al. Hyseni, A. Shala)

E enjte

Feronikeli – Vëllaznimi

(G. Koci, L. Bunjaku, L. Selmani)

R. Sadiku – Prishtina

(B. Meholli, B. Ismajli, F. Sadiku)

Rilindja – 2 Korriku

(D. Rrahmani, G. Restelica, K. Maloku)

Flamurtari – Kosova (V)

(A. Latifi, S. Hajdari, G. Hyseni)

Ferizaj pushon

 

(Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 11:00)