Joana, gjithmonë pranë Alvesit dhe Barcelonës

Joana Sanz duket e dashuruar marrëzisht me mbrojtësin e Barcelonës, Dani Alves.

Në llogarinë e saj në ‘Twitter’ ajo ka publikuar një foto ku pozon përkrah televizorit gjatë ndeshjes Barcelona-Guangzhou.

Bukuroshja nuk ka udhëtuar drejt Japonisë për t’i qëndruar pranë të fejuarit por ajo nuk humbet asnjë moment nga gjysmëfinalja ku katalanasit prenë biletën e finales. “Edhe pse larg, jam aty me ju” shkruan modelja spanjolle.

JO  JOA JOAN K