Jimena e ‘çmend’ Argjentinën me striptiz (VIDEO)

Aktorja dhe këngëtarja argjentinase, Jimena Baron, ka shkëlqyer në një vallëzim striptizi në një shou televiziv.

Baron, e dashura e sulmuesit të Boca Juniors, Pablo Osvaldo, është zhveshur për të dhuruar spektakël.

Ndryshe, Osvaldo realizoi gol në debutimin e tij me Bocan në Argjentinë.