Jedinstvo – Besa, pa fitues

Besa e Pejës sot e zhvilloi një ndeshje miqësore ne Tivar te Malit te Zi, kundër Jedinstvos dhe rezultati përfundimtar 1:1.

Shënues për Besën ishte Fisnik Papuçi.

Besa e trajneri Arbnor Morina, po i kryen përgatitjet në DurrësShqipërisë, kurse në këtë fazë përgatitore e ka mundur edhe Feronikelin me shifrat 3:1.