Java e dytë luhet të martën dhe mërkuren, na presin dy sfida të forta

Java e dytë e Superligës do të vazhdojë menjëherë në mesjavë.

Dy takime do të luhen të martën dhe po aq të mërkurën.

Të martën takohen: Arbëria – Prishtina dhe Drenica – Besa. Ndeshja e parë luhet në Obiliq.

Ndërsa të mërkuren zhvillohen sfidat kryesore: Ballkani – Feronikeli dhe Llapi – Gjilani.

Ndeshjet fillojnë në ora 16:00. /Gazeta Olle/