Januzaj dhe Fellaini të pandashëm (FOTO)

Dyshja Marouane Fellaini, dhe mesfushori kosovar, Adnan Januzaj, janë shokë të ngushtë te Manchester United edhe në reprezentacionin e Belgjikës.
Dyshja janë parë së bashku në një restorant së bashku para ndeshjes me Neëcastle e cila zhvillohet të mërkurën.

Ndryshe Januzaj, ishte një ndër lojtarët më të dalluar në fundjavë me ekpin e tij që shënuan fitore me rezultat 2:0, ndaj skuadrës së Sunderlandit.

2641F6BA00000578-0-image-a-21_1425335183172