Januzaj darkon me Pogban

Adnan Januzaj ka darkuar me yjet si Paul Pogba, Kondogbia dhe Serge Aurier.
Ylli i Borussia Dortmundit, Adnan Januzaj është bërë bashkë me ish bashkëlojtarin, Paul Pogba, me të cilin luajtën të te rinjtë e Unitedit.

Por, ata nuk kanë qenë vetëm, pasi aty ishin edhe Serge Aurier i PSG’së dhe Geoffery Kondogbia, i cili ehe e ka postuar foton në Facebook.

“Darkë me vëllezërit e mijë”, shkruan Kondogbia. /Express

10444781_973490952729930_4528750262443007209_n