Jane e tepron me këto foto

Bukuroshja amerikane Mya Jane, ka zbuluar se është e dashuruar në sport. Ajo ka thënë se pëlqen futbollin, basketbollin dhe boksin.

Së fundi Jane, ka postuar disa foto në rrjetet sociale, duke treguar linjat e saja seksi.

 

full

 

 

mya-jane-paulcobo-dynastyseries-01-600x900

mya-jane-paulcobo-dynastyseries-02-600x900