Ja si u pritën Cana dhe Berisha nga tifozët e Lazios (FOTO)

Lazio arriti të shkojë në finale të kupës pas fitores si mysafirë i Napolit me rezultat 0:1.

Lojtarët me të mbërrijtur në bazën stërvitore të skuadrës janë befasuar nga një numër shumë i madh i tifozëve që kishin ardhur ti urojnë për performacën e jashtëzakonshme.

Etrit Berisha ishte ndër më të mirët në fushë ndërsa Lorik Cana nuk u aktivizua.

Lazio fitoi me golin e Senad Lulic.

lazioo