Ja si u grushtua Mandzukic (VIDEO)

Mbrojtësi i Real Madridit, Daniel Carvajal ka qenë pjesë e një skandali me sulmuesin e Atletico Madridit, Mario Mandzukic.

Daniel Carvajal ishte mjaft i tensionuar në takimin e sotëm.

Pas një dueli me Mandzukicin, ai filloi ta godiste me boks sulmuesin kroat në bark.

Dhe, një gjë e tillë, për befasi të madhe përfundoi pa asnjë karton të verdhë, shkruan lajmi.net.