Ja si ndryshon tabela pas xhiros së 19-të Superligës së Kosovës në futboll

Kanë përfunduar tri ndeshjet e javës së 19-të aiffeisen Superligën e Kosovës në futboll.

Feronikeli ka mposhtur Llapin 1:0, ndërsa fitoren kanë shënuar edhe Drita që mposhti Prishtinën 1:0 dhe Drenica që mundi 2:1 Vushtrrinë./Olle

Capture454