Ja si ka reaguar Llapi kur e kuptoi se do të luajë me Drenicën (FOTO)

 

 

Llapi duhet t’i jetë gruar shortit pasi ka tërhequr një përballje me Drenicën, duke evituar Besën që shihet si favorit së bashku me ta për ta fituar Kupën.

Klubi nuk ka vonuar dhe ka lajmëruar tifozët që do të luajnë me Drenicën.

Komentet janë pozitive dhe tifozët besojnë në një kalim në finale. /olle/

llapi q