Ja si iu kundërpërgjigj Arbnor Morina akuzave të Munishit e Tovërlanit? (VIDEO)

Në një intervistë për emisionin sportiv “Arena” në televizionin Tribuna Channel, trajneri i Besës së Pejës, Arbnor Morina, ka folur për transferimet e fundit që i kanë bërë pejanët, planet për stinorin e ri dhe shumë gjëra të tjera.

Morina iu është kundërpërgjigjur edhe dy trajnerëve të njohur të futbollit kosovar, Ismet Munishit dhe Afrim Toverlanit, me të cilët është takuar gjatë kampionatit ku nuk kanë munguar polemikat dhe akuzat.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.