Ja si ironizon Shkëlzen Gashi me Zvicrën

Sulmuesi shqiptar Shkëlzen Gashi, ka shfrytëzuar profilin e tij zyrtarë në Instagram për të komentuar shortin në kampionatin evropian Francë 2016.

“Shohim përpara dhe sidomos ndeshjen e parë”, shkroi Gashi./Olle

 

gashi