Ja si i quan shqiptarët Ottmar Hitzfeld

Ish-trajneri i Përfaqësueses së Zvicrës Otmar Hitzfeld ka folur rreth shortit të Zvicrës, duke thënë se kundërshtarët e këtij grupi i njohin të gjithë, njofton GazetaOlle.com

“Kundërshtarët të cilët i kemi në grup i njohim të gjithë. Për mua Franca dhe Zvicra janë favorit të kalojnë grupini”, u shpreh Hitzfeld./Olle