Ja si e vlerëson gazeta AS portierin Etrit Berisha

Gazeta e njohur spanjolle AS ka bërë një përshkrim për futbollistë e Kombëtares shqiptare të cilët do të jenë në kampionatin evropian Francë 2016.

Portieri prishtinas Etrit Berisha, është vlerësuar si portieri fantastik i Lazios, dhe i pakalueshëm në kombëtare./Olle

 

216992