Ja sa para kanë fituar Bad News Eagles pas triumfit ndaj ECSTATIC

Bad News Eagles ka fituar sot ndeshjen ndaj ECSTATIC me rezultatin 2:0.

bNE dhe ESCTATIC luajtën në kuadër të vendit të tretë të REPUBLEAGE, me ç’rast ekipi kosovar triumfoi dhe rrëmbeu këtë pozitë, shkruan GazetaBlic Sport.

Bad News Eagles triumfoi me rezultatin 16:10 në Vertigo dhe 16:13 në Dust2.

Me këtë triumf, bNE kanë zënë vendin e tretë dhe poashtu kanë fituar 15 mijë dollarë si “Prize Pool” i vendosur nga liga.

 

Zyrtare: Llapi prezanton transferimin e ri, nënshkruan me Robson Da Silvan

Pas Distria Krasniqit, medalje për Kosovën fiton edhe Flaka Loxha