Ja pse Neguesha nuk ndjenë mungesën e Balotetllit (FOTO)

Bukuroshja italiane, Fanny Neguesha, tashmë ka harruar lidhje e saj që kishte me futbollistin e Liverpoolit, Mario
Balotelli.

 

Kjo e fundit është parë me shoqërin e saj teksa argëtohej nën rrezet e diellit duke treguar se Balotelli, tashmë është
një e shkuar. Balotelli dhe Fanny, kanë një vajzë nga lidhja e tyre e cila rritet nga modelja italiane.

fanny-neguesha-in-a-bikini-mario-balotelli-at-the-beach-in-miami-july-2014_1

 

Mario+Balotelli+Fiance+Enjoy+Beach+Miami+ZubC2T7cK2Yl