Ja çfarë thotë Partizani për Ylber Ramadanin

GazetaOlle.com bëri të ditur dje se Ylber Ramadani do të jetë transferi i parë i dimrit që do të kalojë tek Partizani i Tiranës.

Marrëveshje mes klubit shqiptar dhe mesfushorit të Dritës është arritur.

Panorama Sport ka kontaktuar me drejtuesit e Partizanit, të cilët kanë deklaruar vetëm se janë ende në bisedime. /Olle