Ja çfarë ndodhi sot në Vushtrri

Prishtina ka fituar në shtëpinë e kampionit, për të mbetur në luftën për titullin kampion.

Kryeqytetasit e mposhtën Kosovën e Vushtrrisë 1:0, në një sfidë të nxehtë dhe të luftuar deri në minutat e fundit, ku futbollistët përpos topit duhet të merreshin edhe shishet që hidheshin pafund nga tribuna perëndimore.

Shikoni raportin e ndeshjes nga “Tribuna Channel”.