Italia zbarkon në Kosovë (FOTO)

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll (meshkujt) do të zhvillojë ndeshjen e dytë në kuadër të parakualifikimeve për ‘Euro 2018’.

Kosova do të luajë për herë të parë ndaj Italisë, më 29 prill në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. Italia ka zbarkuar në Kosovë ndërkohë që Gazetolle.com, ju sjell fotografi ekskluzive nga stërvitjet e përfaqësueses italiane.

i ita