Ismet Intelektuali, ja si e feston fitoren e Dritës (FOTO)

Ismet Munishi nuk është më trajner i Dritës, pasi ky i fundit u suspendua nga FFK shkaku i një videoje ku shihej me disa persona zyrtar të FFK-së dhe flitej për kurdisje ndeshjesh.

Por Munishi edhe pse u largua ai vazhdoi të bëjë tifo për Dritës,

Fitores kundër Dukagjinit (2:1) ai iu është gëzuar shumë dhe e ka cilësuar si ndeshja e fundit që bën tifoz për këtë skuadër.

Ai po ashtu ka fjalë të mira për Semir Zenelin i cili shënoi dhe asistoi në këtë ndeshje. /olle/

ismeti