“Ishin minutat 30, 33, 43 dhe 69”

Jose Mourinho është arsyetuar në mënyrë interesante për dështimin e Chelseat sot, nuk arriti ta mposhtë skuadrën modeste të Burnleyt në “Stamford Bridge”.

“Ishin katër momente që e vendosën këtë lojë. Minuta 30, 33, 43 dhe 69. Mos më pyetni më shumë sepse nuk do të përgjigjem”, deklaroi Mourinho pas ndeshjes.

Takimi u mbyll me rezultat të barabartë, 1:1. /Gazeta Olle