Ish-udhëheqësi i “Shvercerave”: Keni marrë hap të gabueshëm, do të pendoheni

Shkëndija – Shkupi ka hapur shumë polemika ndërmjet dy tifozerive “Ballistët” dhe “Shvercerave”, ndërsa me një reagim ka dalur edhe një ish-udhëheqësi i tifo grupit shkupjan, Jusuf Ramadani.

POSTIMI I PLOTË I JUSUF RAMADANIT, PA NDËRHYRJE:

E keni mar nje hap tgabueshem qe  sod me von ose as 24h sdo ju kalojn qe do boheni pishman .

Por ket gje do e vuani sa tkeni jet .

Të gjitha ngjarjet që karakterizuan ndeshjen Shkëndija 0-0 Shkupi

Lojtari i Shkupit goditet me gurë, dërgohet në spital