Ish-partnerja e Balotellit tregon aventurën me Cristiano Ronaldon: Nuk është diçka që më…

Raffaella Fico është rikthyer të flasë për historinë e saj të vjetër të dashurisë, atë me Cristiano Ronaldon.

Një lidhje që zgjati disa muaj dhe daton mbi dhjetë vjet më parë, kur lojtari luante për Manchester United, ndërsa modelja po hidhte hapat e saj të parë në botën e showbizit.

Fico foli në emsionin “Tiki Taka” se portugezi kishte qenë gjithmonë një zotëri gjatë mardhënies së tyre.