Ish-lojtari i Gjilanit i bashkohet kësaj skuadre

Fatlind Azizi, nga sezoni i ri do të nis një aventurë në një klub tjetër kosovar.

Gazeta “Sheshi”, raporton se mesfushori ka arritur marrëveshje me Vitinë.

21 vjeçari të skuadra e Vitisë, pritet të prezantohet shum shpejtë.

Azizi me parë ka qenë pjesë e klubeve si: Gjilani e Dardani. Ndërsa në Turqi, tek skuadra e Bursaspor dhe Fenerbahçes.

Zyrtare: A&N prezanton ish-mbrojtësin e Llapit

Reagon Batatina para duelit të Superkupës së Kosovës