Ish-i i Ronaldos çmend me këto foto

Ish e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, ka pozuar me të brendshme për një katalog të kompanisë italiane TWIN-SET.

Modelja këmbëgjatë ruse ka shfaqur trupin e saj mahnitës, e veshur me disa të brendshme bajagi seksi, që çdo mashkull do të donte t’i shihte mbi trupin e të dashurës së tij.

Shikoni më poshtë fotografitë e realizuara vitin e kaluar, dhe binduni se Irina me të brendshme seksi përbëjnë kombinim perfekt…