Ish-gruaja e Xhemajlit do ju ‘shkrijë’ me këto foto

Erjona Sylejmani ka ‘goditur’ me fotot e fundit në rrjetet sociale.

Ajo u bë e famshme pasi mbështeti ish bashkëshortin e saj futbollistin Blerim Xhemaliaj, teksa lunate për Kombëtaren Zvicerane në Europianin 2016.

Pas divorcit nga futbollisti shqiptar, Erjona Sulejmani ka bërë të flitet për të pas deklaratave surprizuese për ish partnerin e saj.

Ndër të tjera, ajo e etiketonte Blerimin si të paaftë për ta kënaqur atë në shtrat.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale foto përvëluese, ku nxjerr në pah asetet e saj krejtësisht të zhveshura.

Erjona krejtësisht pa komplekse nuk kursehet aspak në ekspozimin e linjve të saj. Por ditën ndërkombëtare dedikuar femrës, Erjona ka postuar një foto tunuese dhe mjaft sensuale.