Ish-gruaja e Buffon: E lumtur për Juven

Ish-gruaja e portierit të Juventusit, Alena Seredova, është shprehur e lumtur për kualifikimin e Juventusit në finale.

“Juventus është klubi që e kam zgjedhur kur kam ardhur në Itali dhe jam e lumtur që ata janë kualifikuar në finalen e Berlinit. E lumtur edhe për Buffonin? Një pyetje në një kohë jo të mirë, jam e kënaqur për Juven”, deklaroi Seredova.