Ish-futbollisti i Liverpoolit, tallet keq me lojtarin e Manchester United

Ish-futbollisti i Liverpoolit, Jamie Carragher, është tallur me transferimin e Manchester United, Bastian Schëeinsteiger, duke thënë se ai është një lojtar që i përket të kaluarës.

“Jeni duke bërë shaka ju keni humbur një lojtar si De Gea, dhe keni transferuar një lojtarë që i përket të kaluarës si Schweinsteiger”, shkroi Carragher në ‘Twitter’.

 

Carragher