Ish-basketbollisti kosovar del pozitiv me Covid-19

Ish-basketbollisti kosovar, Artan Mehmeti ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Mehmeti në rrjetet sociale, përcjellë Gazeta OLLE.

“Miq, deshta me ju njoftu që të hënën kam rezultu në testin Covid-19 pozitiv”, ka shkruar mes-tjerash ai.

Mehmeti, njihet si një nga basketbollistët më të mirë në Kosovë pas lufte.

Ai ka luajtur në disa skuadra kosovare, përfshirë Trepçën dhe Mabetex’in.

Miq, deshta me ju njoftu që të Hënën kam rezultu në testin COVID-19 pozitiv.Kurse të Enjtën edhe gruja Afri dhe djali…

Gepostet von Artan Mehmeti am Freitag, 10. Juli 2020