Irina Shayk “gëzon” Cristiano Ronaldon (FOTO)

Hije misteri mbulojnë marrëdhënien mes Irina Shayk dhe Bradley Cooper. Gjatë muajve të fundit është spekuluar shpesh me historinë e modeles dhe aktorit amerikan.

Por faktet janë të qarta, ata nuk shoqërohen më bashkë në publik dhe kjo ka ngritur disa pikëpyetje.

A i ka dhënë lamtumirën aktorit amerikan  ish e fejuara e Cristiano Ronaldos?

bradley-cooper-and-irina-shayk