Irina me deklaratë bombastike për Ronaldon

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk, i është kthyer të kaluarës duke folur për ish të dashurin e saj futbollistin portugez Cristiano Ronaldon.

Irina tha se ndihej e shëmtuar përkrah Ronaldos.

“Unë mendoj se një femër gjithmonë ndihet  e shëmtuar kur ajo ka mashkullin e gabuar në  anën e saj. Jam ndjerë e shëmtuar dhe e pasigurt”, deklaroi Shaky.