Irina e nxehtë në Oscar (FOTO)

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos, Irina Shayk ka marrë pjesë në ngjarje më të madhe të filmit atë ‘Oscar’.

Rusja bukuroshe është kritikuar paksa nga mediat për fistanin që kishte vendour ta vishte, por ajo që bie në sy si gjithmon janë linjat e saj perfekte.

Ajo ishte gjysëm e zhveshur dhe nuk kishte të mbathura, gjë që do të ndezë fantazinë e djemloshave.

irina 1

irina 2

irina 3

irina 4