Irina e ‘nguc’ Ronaldon

Modelja ruse, Irina Shayk, ka kritikuar ish të dashurin e saj, portugezin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Irina deklaroi në një investirë për Hola se Ronaldo nuk ishte mashkulli i saj ideal.

“Nëse ke një lidhje, ajo duhet të jetë e mirë, përndryshe nuk zgjat”, u shpreh Irina.

“Mashkulli ideal? Të jetë besnik, i ndershëm dhe një xhentëlmen i cili di si të respektojë femrat. Unë mendova se e gjeta një, por…jo”, shtoi tutje rusja.