Inzaghi do të zëvendësohet nga Montella ose Lippi

Me ballinën e gazetës së ditës së martë, “Corriere dello Sport” ka zbuluar dy opsionet për trajnerin e Milanit në edicionin e ri.

Sipas kësaj gazete, objektivat kryesor të kuqezinjve në verë do të jenë Vincenzo Montella dhe Marcelo Lippi.

Kështu, largimi i Pippo Inzaghit është i sigurt, e kush do ta zëvendësojë atë mbetet të shihet. /Gazeta Olle

s