Interi prezanton fanellat e treta për sezonin e ri, ato janë unike dhe me plot stil

Interi ka prezantuar para pak çastesh edhe fanellën e tretë me të cilat do të luajë në këtë edicion që sapo ka filluar.

Nerazzurët prezantuan gjatë kësaj vere fanellën bazë, që u pëlqye shumë nga tifozët e tyre dhe jo vetëm.

Pas saj, erdhi edhe ajo e dyta, që ishte sërish e ‘mbështjellë’ me gjarpër, derisa kjo e treta duket edhe më e bukur.

Ajo është e përfaqësuar më shumë nga ngjyra e zezë, derisa në mes ka edhe një shirit si në formë ylberi, por që duket shumë elegante.

E gjitha tani do varet nga tifozët e Interit nëse do e pëlqejnë apo jo, por kjo do e tregojë pas disa javësh se sa janë shitur ato.

Llogaritjet e pikëve, Shqipëria dhe Kosova me rritje në FIFA

Mbushet infermieria e Realit, Ancelotti me dhimbje koke