Interi ‘pazar’ në Dortmund

Drejtuesit e Interit ia kanë vërë syrin dyshes së Borussia Dortmundit: Pierre-Emerick Aubameyang dhe Nuri Sahin.

Interi ka nisur të mendoj për sezonin e ardhshëm. Neroazzurët po mendojnë ta forcojnë ekipin gjatë verës.

Sipas gazetës së,përditshme italiane, Corriere dello Sport, Interi ia vërë syrin dyshes së Borussia Dortmundit: Pierre-Emerick Aubameyang dhe Nuri Sahint.