Interi ishte afër yllit të Cityt

Skuadra e Inerit, ishte afër marrëveshjes me sulmuesin e Manchester Cityt, Stefan Jovetiq.

Sipas drejtorit sportiv të Interit, Piero Ausilio, ata ishin afër nënshkrimit vitin e kaluar me sulmuesin malazez. “Ne ishim shumë afrë trasnferimit të Jovetiqit, në dy afatet kalimtare atë të verës dhe të janarit”, deklaroi Ausilo.