Interi i Shaqirit, ja lista anti-Wolfsburg

Roberto Mancini ka publikuar listën me 20 futbollistët që do të marrë me vete për ndeshjen e Europa League kundër gjermanëve të Wolfsburg.

Mungojnë Obi dhe Campagnaro, ndërsa mes të grumbulluarve është Xherdan Shaqiri. Wolfsburg-Inter shkruhet nesër në ora 19.00.

Ja lista me 20 futbollistë:

Handanoviç, Carrizo, Berni; Juan Jesus, Andreolli, Vidiç, Santon, Dodo, Ranocchia, D’Ambrosio, Donkor; Kovacic, Guarin, Kuzmanoviç, Medel, Hernanes; Palacio, Icardi, Puscas, Xherdan Shaqiri.