Interi e do një lojtar të Kombëtares shqiptare (FOTO)

Mediat në Shqipëri zbulojnë se skuadra e Interit, është vënë pas mbrojtësit të Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës së Empolit, Elseid Hysaj.

Ky i fundit po kalon formë të shkëlqyer në kampionatin italian Serie A, dhe në fanellën ‘kuq e zi’.

Elseid+Hysaj+UC+Sampdoria+v+Empoli+FC+Serie+vATu-v83kPpl