Interi ‘bllokon’ Hamsikun e ri

Interi po mendon për të ardhmen dhe për këtë arsye goditjet e verës do të jetë futbollistë të ri në moshë.

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, Interi ka arritur marrëveshje për blerjen e futbollistit të Legia Varshavës, Ondrej Dudas, mesfushor i lindur në vitin 1994.

Ai llogaritet në Çeki si Marek Hamsiku i ri, derisa për shkak të stilit të lojës, njihet me nofkën “Dinho”. /Gazeta Olle